پارچه ژاکارد عمده
پارچه ژاکارد عمده

پارچه ژاکارد عمده

کد محصول : 121
« فروش فقط بصورت عمده و حداقل فروش یک طاقه می باشد. »
مشخصات:
عرضمعمولا بین 140 تا 150 سانتی متر
انواعژاکارد ساده، طرح دار، ژاکارد ترک اورجینال، ژاکارد ابری، ژاکارد پفکی، ژاکارد حصیری، ژاکارد سنگی، ریش ریش، ژاکارد زمینه ارگانزا یاخما، فکورا، لمه و..
کاربردمانتو مجلسی، پیراهن مجلسی، لباس های شیک، کت زنانه و..
 توضیحات:

پارچه ژاکارد

خرید پارچه ژاکارد در مدل های مختلف بسیار رایج شده است. هر یک از این مدل های پارچه ای با بافت خشک و آهاردار تولید می شوند و برای مصارف بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. خرید عمده این محصولات نیز رایج بوده و به همین خاطر میزان تولید آن ها هر روز بیشتر می شود. پارچه های ژاکارد مقاومت بسیار زیادی در برابر عوامل مختلف دارد. به همین خاطر استفاده از آن ها سبب افزایش کیفیت اقلام پارچه ای می شود. در ادامه در خصوص ویژگی های هر یک از این محصولات اطلاعات بیشتری ارائه می دهیم. 

مشخصه های مهم پارچه های ژاکارد

پارچه ژاکارد یک محصول درجه یک است که در بسیاری از عرصه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه ها تنوع بسیار زیادی دارند و به همین خاطر نیز خرید آن ها مزایای قابل توجهی به همراه خواهد داشت. انواع این پارچه ها در مرحله بافت طرح دار می شوند. در ساختار آن ها از رنگ های شیمیایی استفاده نمی شود و به همین خاطر نیز مضرات استفاده از سایر پارچه ها را ندارند. رنگ های شیمیایی به کار رفته در برخی از مدل های پارچه معایب بسیار زیادی به دنبال دارد و پوست افراد را به خطر می اندازند. اما این پارچه ها مانع از بروز این آسیب ها خواهند شد.

از این رو خرید این پارچه ها هر روز بیشتر می شود. نخ به کار رفته در هر یک از این پارچه های عمده نیز بسیار مرغوب است. به همین خاطر کیفیت نهایی این پارچه ها به حد مطلوب می رسد. برخی از پارچه ژاکارد در دو رنگ تولید و طراحی می شوند. به همین خاطر طراحی متفاوتی نسبت به سایر پارچه های موجود در بازار خواهند داشت. افراد می توانند از هر دو روی این پارچه ها استفاده می کنند. قیمت بالای این محصولات از مهم ترین مشخصه های آن ها به شمار می رود. در قیاس با الیاف به کار رفته در ساخت این پارچه ها هزینه آن ها به صرفه ارزیابی می شود.

آشنایی با کارایی پارچه های ژاکارد

ژاکارد یک پارچه مرغوب و درجه یک است که در دسته بندی های مختلفی ارائه می شود. تنوع این محصولات بر اساس جنس، نوع استفاده، بافت و نوع نخ به کار رفته در هر یک از این محصولات به وجود می آید. هر یک از این مشخصه ها سبب ایجاد دسته بندی های جدیدی از این پارچه ها می شود. این پارچه ها تنها برای تولید و آماده سازی پوشاک به کار نمی روند. استفاده از آن ها برای عرصه دکوراسیون داخلی نیز رایج است. طراحی داخلی با استفاده از این پارچه ها سبب گسترش خرید و فروش هر یک از این محصولات شده است. استفاده از آن ها در عرصه طراحی داخلی بیشتر از صنایع تولیدی پوشاک است. 

استفاده از آن ها در ساخت و آماده سازی پرده و رومیزی های مورد نیاز منزل بسیار رایج است. خرید عمده توسط تولید کنندگان این سری محصولات بسیار رایج شده؛ پارچه های رومبلی نیز از مهم ترین صنایع تولید شده با استفاده از پارچه ژاکارد به شمار می روند. در سال های اخیر طرح های برجسته این مجموعه محصولات نیز ارائه شده اند که زیبایی قابل توجهی به لوازم منزل و پوشاک می دهند.

مدل های مختلف پارچه های ژاکارد

 پارچه ها در انواع مختلف، دسته بندی ها و مدل های متنوعی دارند. پارچه ژاکارد نیز از این قاعده مستثنی نیست و به همین خاطر با استقبال بالایی رو به رو شده است. پارچه های ژاکارد به صورت گردبافت، حلقه ای و... تولید می شوند. این طرح ها در ساخت و آماده سازی بسیاری از لوازم خانگی و پوشاک مورد استفاده قرار می گیرند. ساختار تار و پود هر یک از این محصولات سبب ایجاد طرح ها و مدل های متنوعی از این محصولات می شود. 

به همین خاطر در حین خرید این اقلام به ویژگی های ظاهری و تار و پود این الیاف توجه می شود. خرید عمده در مدل های گل برجسته این محصولات نیز رایج شده است. هر یک از دسته بندی های این پارچه ها با طرح های شطرنجی نیز ارائه می شوند که زیبایی قابل توجهی به تولیدات پارچه ای صنایع مختلف می بخشد.

پارچه ژاکارد کاربردهای گسترده ای در عرصه تولید کالای خواب دارد که در ادامه به بررسی این دسته از کاربردهای پارچه های ژاکارد می پردازیم.

استفاده از پارچه های ژاکارد در تولید تشک

پارچه ژاکارد یکی از الیاف مهم و کاربری در ساخت و آماده سازی تشک های طبی به شمار می روند. این پارچه ها تولید تشک های طبی را بسیار ساده تر می کنند. هر یک از آن ها یک روکش استاندارد برای خوشخواب های مدرن امروزی هستند. مدل هر یک از این تشک ها با هم متفاوت است. روکش این محصولات تعیین کننده هزینه خرید هر یک خواهد بود. استفاده از این پارچه ها سبب افزایش تنفس تشک تخت خواب شما خواهد شد و از این نظر مزایای بی شماری به همراه دارد. 

خرید عمده هر یک از این محصولات به دلیل جذب رطوبت بالا نیز رایج شده است و برای تولید تشک های طبی بسیار مناسب خواهد بود. به همین خاطر در عرصه های تشک سازی پارچه های ژاکارد را به عنوان یکی از بهترین انواع روکش تشک به شمار می آورند. اما گاها پارچه های ارزان قیمت پلی استر جایگزین این الیاف می شوند. قابلیت هایی مانند تنظیمات دمایی نیز از مهم ترین ویژگی های ژاکارد محسوب می شود. در ساخت و آماده سازی هر یک از این پارچه ها از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده و به همین خاطر کیفیت آن ها مورد تأیید است. 

مهم ترین مزایای استفاده از ژاکارد

خرید پارچه ژاکارد به دلیل مزیت های مهمی که در ساختار آن ها وجود دارد بسیار افزایش یافته است. خرید عمده این الیاف برای صنایع مختلف یک فرصت ایده آل است و هزینه های آن ها را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد. برخی از این مزیت های مهم را در زیر مشاهده می کنید:

ثبات بالای این پارچه ها سبب افزایش دوام و طول عمر هر یک برای مشتریان می شود. به همین خاطر انواع این الیاف برای استفاده در طولانی مدت به کار می روند. 

قدرت عمل و ارتجاعی بودن هر یک از این پارچه ها نیز از مهم ترین مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود. این پارچه ها به دلیل وجود قابلیت ارتجاعی بالا برای ساخت انواع محصولات پارچه ای مناسب خواهند بود. 

مقاومت ژاکارد در برابر چروک نیز یکی از ویژگی های مهم و اساسی آن ها به شمار می رود. به این ترتیب نیازی به اتوکشی این پارچه ها نخواهید داشت. میزان چروک ایجاد شده بر سطح این پارچه ها بسیار ناچیز است. 

این پارچه ها ظاهر بسیار زیبایی دارند و به همین خاطر خرید آن ها برای عرصه های دکوراسیون بسیار رایج است. 

افراد حس مطلوبی در حین لمس این پارچه ها خواهند داشت و به همین خاطر خرید عمده آن ها برای تولید انواع کالای خواب افزایش یافته است.

سهولت در نگهداری از پارچه های ژاکارد

 پارچه ژاکارد به سادگی نگهداری می شود. روش نگهداری از آن ها بسیار ساده است و به همین خاطر یکی از برترین الیاف پارچه ای در صنایع نساجی به شمار می روند. انواع پارچه های ژاکارد آب را به خود جذب نمی کنند و به همین خاطر نیز در میان برترین الیاف پارچه ای دسته بندی می شوند. همین مسئله میزان خرید آن ها را در صنایع افزایش داده است. هر یک از این پارچه ها دیر به دیر آلوده می شوند و در صورت بروز آلودگی نیز با یک دستمال مرطوب می توان آن ها را نظافت کرد.

خرید عمده برای صنایع تولیدی کالای خواب نیز به دلیل سهولت در نگهداری از این اقلام انجام می شود. برای تمیز کردن و شست و شوی پارچه ژاکارد می توان از ماشین لباسشویی نیز استفاده کرد. با این روش نظافت پارچه های مورد نظر بسیار ساده تر انجام می گیرد. خانم های خانه دار از این روش های ساده برای نگهداری از پارچه های مبلی، پرده ای، پوشاک و... استفاده می کنند. ظاهر شیک و استایل لوکس این پارچه ها سبب گسترش استفاده از آن ها در عرصه های مختلف شده است. نمای شیک این پارچه ها سبب استفاده از آن ها در طراحی داخلی هتل ها، رستوران ها و... شده است.

جنس پارچه ژاکارد

ژاکارد یکی از برترین الیاف مورد استفاده در ساخت محصولات پارچه ای است. در ساخت و آماده سازی هر یک از دسته بندی های پارچه ژاکارد از الیاف به خصوصی استفاده می شود. هر یک از این الیاف از ویژگی های به خصوصی برخوردار هستند.

این ویژگی ها خرید آن ها را به شدت افزایش می دهند. هر یک از انواع الیاف به کار رفته در ساختار این پارچه ها بر اساس نوع ساختار پارچه مورد نظر تنظیم شده و مقدار آن ها کم و زیاد خواهد شد. در ادامه برخی از این الیاف را بررسی می کنیم. 

استفاده از ابریشم 

پارچه ژاکارد با استفاده از الیاف ابریشمی با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود. این الیاف برای ایجاد ظرافت در ساختار این پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرند. خرید عمده برخی از این محصولات به دلیل ظاهر مات و براق آن ها انجام می گیرد. استفاده از ابریشم در ساخت و آماده سازی این دسته از پارچه ها سبب افزایش صافی و ایجاد ویژگی ضد چروکی در ساختار هر یک از این الیاف می شود.

پارچه های ژاکاردی که از ابریشم برای تولید آن ها استفاده شود را به عنوان پارچه ابریشمی ژاکارد به شمار می آورند. بر اساس میزان ابریشم به کار رفته در هر یک از این اقلام و روش تولید هر یک نوع پارچه مورد نظر نیز متفاوت خواهد شد. پارچه های ارگانزای ابریشمی یکی از مهم ترین دسته بندی های این اقلام هستند.

استفاده از پنبه 

پارچه ژاکارد با استفاده از الیاف پنبه ای تکمیل می شود. پارچه های درجه یک ژاکارد با قابلیت تنفس تولید و ارائه می شوند. این ویژگی به دلیل استفاده از الیاف پنبه ای در ساخت این محصولات به وجود آمده و به آن ها برتری داده است. ژاکارد با استفاده از الیاف پنبه ای با ظاهری مات تولید می شود.

البته این ویژگی ظاهری مربوط به برخی از دسته بندی های این پارچه ها است. پارچه ژاکارد با استفاده از الیاف پنبه ای کمتر چروک می شود و ساختار سبکی خواهند داشت. خرید این پارچه ها برای همه گروه های پوستی مناسب خواهد بود.

استفاده از پشم 

پارچه ژاکارد با استفاده از مقادیر به خصوصی پشم تولید می شود. ویژگی هایی مانند نرمی و لطافت به دلیل استفاده از پشم در این محصولات به وجود آمده اند. خرید عمده این پارچه ها به دلیل وجود چنین ویژگی هایی افزایش یافته است.

استفاده از الیاف ترکیبی 

پارچه ژاکارد با استفاده از الیاف ترکیبی نیز تولید می شود. به این ترتیب درجه بندی های مختلفی از میزان شفافیت پارچه های مورد نظر به وجود می آیند. این الیاف ترکیبی مخلوطی از الیاف نام برده شده به علاوه مقادیری کتان است.

ژاکارد از نظر زبری و نرمی نیز درجه بندی های مختلفی دارد که هر یک از آن ها برای مصارف به خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از انواع این محصولات از روش نگهداری به خصوصی برخوردار هستند. این پارچه ها با روش های دوخت مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. بر مبنای میزان زبری و نرمی پارچه روش استفاده از آن نیز متفاوت خواهد بود. پارچه ژاکارد با در نظر گرفتن نکات به خصوصی در طولانی مدت سالم باقی می ماند. 

جمع بندی

پارچه ژاکارد یک محصول ایده آل برای مردم امروز است. ویژگی های مهم این پارچه ها مصارف آن ها در زندگی مردم افزایش داده است. از این رو صنعتگران این محصولات را به صورت عمده خریداری کرده و در آماده سازی بسیاری از اقلام پارچه ای خود به کار می برند. 

تولید انواع لوازم کاربردی با استفاده از این پارچه ها نشان دهنده کیفیت بی نظیر این پارچه های درجه یک است. در نظر داشته باشید که این پارچه ها را از معرض نور مستقیم خورشید دور نگه دارید. به علاوه از مواد شست و شو دهنده قوی برای نظافت آن ها استفاده نکنید.

قیمت عمده پارچه ژاکارد

با ما تماس بگیرید..

«« نمایش کامل مطلب »»