پارچه فوتر عمده
پارچه فوتر عمده
پارچه فوتر عمده

پارچه فوتر عمده

کد محصول : 131
« فروش فقط بصورت عمده و حداقل فروش یک طاقه می باشد. »
مشخصات:
عرض150 سانتی متر
انواعساده، طرح دار، فوتر کوبیده، فوتر کشی، فوتر دو رو، پشمی، موهر، ضخیم، کشمیری، چهار خانه و ..
ویژگیفوتر به عنوان پارچه ای ضخیم و پشمی شناخته می شود
کاربردپالتو ، شنل، مانتو زمستانه و به طور کل لباس های فصول سرد
 توضیحات:

فوتر

نوعی پارچه پشمی، ضخیم، بادوام و نسبتا لطیف که مناسب سرما می باشد، این نوع پارچه انواع مختلفی دارد و بهترین نوع آن فوتر کشمیری می باشد که قیمت نسبتا بالایی دارد.

فوتر کوبیده نیز یکی از انواع با کیفیت این نوع پارچه است و به علت اینکه هنگام تولید فشار زیادی را متحل شده است گرماژ و مقاومت بالایی نسبت به همنوع های خودش دارد، ناگفته نماند که فوتر مترادف جدید کلمه ی قدیمی پارچه نمدی می باشد.

فوتر در رنگ بندی های گوناگونی به بازار عرضه میگردد به خصوص پارچه فوتر ساده که رنگ بندی متنوعی را دارا می باشد، همچنین در برخی فوتر ها شاهد طرح های زیبایی هستیم که فوتر های طرح دار نامیده می شوند و  بیشتر طرح های ساده مثل چهارخانه راه راه و.. دارند.

به دلیل الیاف پشمی و ضخامت قابل توجه این پارچه به سختی چروک می شود اما در صورت چروک نیز قابلیت اتوکشی دارد، با این حال توجه داشته باشید که در صورت استفاده از الیاف مصنوعی در ساخت فوتر پس از اتوکشی احتمال براق شدن یا سوختگی در این نواحی وجود دارد، بنابراین یکی از راه های شناخت فوتر با کیفیت تست آن با گرما و آتش است که قطعا الیاف پشمی مقاومت بیشتری در مقابل دما های بالا دارند.

خرید فوتر اعلا و اورجینال بصورت عمده

خوشبختانه مجموعه هامار تنوع بسیار بالایی در فوتر های موجود در انبار دارد و بصورت مداوم شارژ می شوند.

مجموعه ما امکان تهیه انواع مختلفی از فوتر های مد نظر شما با قیمت مناسب را دارد، در صورتی که نیاز شما فراتر از موجودی ما باشد میتوانیم فورا تامین موجودی کرده یا پارچه مد نظرتان را بصورت اختصاصی برای شما انجام دهیم.

اگر بنک داری پارچه، تولیدی لباس، مزون داری، فروشندگی یا هر شغل مرتبط با پارچه دارید با ما در ارتباط باشید..

«« نمایش کامل مطلب »»