پارچه ساتن عمده
پارچه ساتن عمده

پارچه ساتن عمده

کد محصول : 130
« فروش فقط بصورت عمده و حداقل فروش یک طاقه می باشد. »
مشخصات:
عرضمعمولا 150 سانتی متر
انواعساتن معمولی یا ساده، ساتن آمریکایی، ساتن پشت کرپ، ساتن سیلک، ساتن ال ایکس LX ، ساتن مرلین، استات و..
کاربردمتنوع نسبت به نوع ساتن، لباس عروس، لباس شب، لباس راحتی، کراوات، روتختی، پرده، کیف و..
 توضیحات:

پارچه ساتن

ساتن پارچه ای براق و لطیف است که از الیاف ابریشم و پلی استر تولید می شود، این پارچه وزن نسبتا سبک و چروک پذیری پایینی دارد، پرز نمیدهد، گلوله نمی شود و به دلیل الیاف بکار رفته در تولید آن، پس از شستشو تغییر رنگ نخواهد داشت.

مانند بسیاری از پارچه های دیگر ساتن نیز درجه بندی کیفی مختلفی دارد، برای جلوگیری از نخ کش شدن این پارچه باید از ساتن های با کیفیت و درجه بالا استفاده کنید، ساتن ها به براقیت زیبایشان معروف هستند با این حال ساتن های براق ، نیمه براق و مات نیز وجود دارد، همچنین توجه داشته باشید که پارچه های ساتن معمولا زود لک بر میدارند.

در زیر به معرفی کوتاه برخی از ساتن ها پرداخته شده است:

ساتن آمریکایی عمده

این نوع ساتن یکی از پر طرفدار ترین مدل هاست که براقیت نسبتا پایینی دارد یا به عبارتی مات است، کیفیت و مقاومت بالایی دارد و برای لباس هایی که نیازمند ایستایی بالایی داشته باشد مناسب است، همچنین جزو ساتن های گرم بالا محسوب میشود.

ساتن ال ایکس LX عمده

نوعی ساتن براق، لخت، دارای وزن سبک و حالت کشی بسیار کم می باشد از این ساتن زیبا میتوان علاوه بر کاربرد در لباس برای موارد مختلف از قبیل تزئینات سفره عقد و مراسمات مختلف استفاده کرد.

ساتن پشت کرپ عمده

نام این ساتن گویای خصوصیات آن است، این نوع ساتن دارای دو رو می باشد یک رو سان و روی دیگر کرپ، که از هر دو روی آن میتوان برای قسمت بیرونی لباس استفاده کرد، این نوع ساتن نیز دارای گرماژ بالا، ایستایی مناسب و چروک پذیری بسیار پایینی می باشد.

ساتن مرلین عمده

با وجود حالت لطیف و لختی که دارد نسبتا ضخیم است و براقیت زیادی ندارد و میتواند در دسته ساتن های نیمه مات یا نیمه براق قرار بگیرد.

سفارش عمده انواع پارچه ساتن

اگر خریدار خرده نیستید و نیاز به خرید عمده ساتن دارید فرصت رو از دست ندید، این شروع یک همکاری بزرگ است..

قیمت عمده ساتن

به دلیل تنوع بالای ساتن قیمت ها درون سایت لیست نشده است با این حال ما تضمین بهترین قیمت و بهترین کیفیت را به شما میدهیم، جهت استعلام قیمت ساتن و پارچه های مورد نیازتان درخواست خود را ثبت یا تماس بگیرید.

امکان پیش خرید و واردات انواع پارچه نیز برای همکاران عزیز فراهم است..

«« نمایش کامل مطلب »»