پارچه حریر عمده
پارچه حریر عمده
پارچه حریر عمده
پارچه حریر عمده
پارچه حریر عمده

پارچه حریر عمده

کد محصول : 128
« فروش فقط بصورت عمده و حداقل فروش یک طاقه می باشد. »
مشخصات:
عرضبسته به نوع حریر و کشور سازنده
انواعحریر ساده، گلدار، حریر طرحدار، حریر کریستال، اشکی، فویل دار، ریش ریش، حریر ژاکارد، پفکی، حریر آکریل دار، حریر شیشه ای، حریر کاغذی، حریر ارگانزا، حریر نخ و ...
ویژگیمعمولا نازک، گرماژ پایین، ارزان، لخت، خنک، دارای کمی دید
کاربردلباس های تابستانی و سبک، شال، روسری، لباس راحتی، شومیز، سارافون و..
 توضیحات:

پارچه حریر

نوعی پارچه نازک، لخت، لطیف، خنک و مناسب فصل تابستان و بهار می باشد، در بافت این پارچه معمولا از ابریشم طبیعی یا مصنوعی استفاده میشود و درصد ابریشم به کار رفته متفاوت است اما میتوان از ده ها نوع مواد دیگر برای تولید حریر استفاده کرد، با تغییر جنس این مواد نام حریر نیز تغییر خواهد کرد.

به عنوان مثال در تولید حریر نخ از پنبه و الیاف مصنوعی استفاده میشود و همین امر موجب چروک پذیری و آبرفت بیشتر پارچه می شود، بنابراین نام حریر در کنار اسامی دیگر معرف خصوصیات پارچه خواهد بود اما ویژگی ثابت حریر در تمامی جنس ها نازک بودن آن می باشد.

مثال دیگر برای این موضوع پارچه معروف کرپ حریر می باشد، این نوع پارچه در واقع جزو پارچه های کرپ محسوب می شود اما به دلیل ضخامت کم نسبت به هم گروهی های خود به کرپ حریر معروف است، تعدادی از انواع حریر های معروف، بالاتر در بخش خصوصیات همین صفحه ذکر شده است.

خرید عمده پارچه حریر

با توجه به خصوصیات حریر، تقاضا برای این پارچه در فصول گرم یعنی بهار و تابستان بسیار بالاست، با این حال جنس های متنوع حریر در تمامی فصول توسط تولید کنندگان پوشاک استفاده میشود، جنس هایی مثل حریر نخی یا پلی استر برای شال و روسری یا حریر مخصوص چادر زنانه و ..

اگر به دنبال تامین کننده مناسب پارچه برای کسب و کار خود هستید در جای مناسبی فرود اومدید، یکی از پارچه های پرفروش مجموعه ما پارچه حریر می باشد، اگر در تهران هستید خوشحال میشیم با حضور گرمتان ما را مفتخر کنید، اگر در شهرستان هستید میتوانید فقط با یک تماس و یک استعلام قیمت مشتری دائمی مجموعه ما باشید.

لینک ها و آدرس ها در پایین سایت قرار داده شده است

امکان پیش خرید و واردات انواع پارچه نیز برای همکاران عزیز فراهم است..

«« نمایش کامل مطلب »»