پارچه آستری عمده
پارچه آستری عمده
پارچه آستری عمده
پارچه آستری عمده
پارچه آستری عمده
پارچه آستری عمده

پارچه آستری عمده

کد محصول : 123
« فروش فقط بصورت عمده و حداقل فروش یک طاقه می باشد. »
مشخصات:
عرضمتغیر، معمولا 140 سانتی متر
انواعپلی استر، ابریشمی، پنبه ای، ژاپنی، الگانس، رویال، پاناما و..
ویژگینازک، سبک، بدون کش، کدر یا براق، ساده یا طرح دار
کاربردآستر پالتو، آستر کاپشن، آستر بارانی، آستر کت، آستر دامن و ...
 توضیحات:

پارچه آستری

پارچه ای سبک و نسبتا نازک که همراه پارچه اصلی و معمولا در لایه داخلی دوخته میشود، وظیفه آستری افزایش استحکام و ایستایی پارچه و یا پوشش دهی بیشتر در پارچه هایی می باشد که حالت توری دارند یا بسیار نازک بوده و پوست را نمایان میکنند.

همچنین در بیشتر پارچه های مجلسی کار شده که بیشتر زمینه تور یا ارگانزا دارند باید یک لایه زیرین به عنوان آستری دوخته شود ولی معمولا در این موارد از صرفه جویی در قیمت چشم پوشی کرده و برای زیبایی بیشتر از انواع پارچه های ساتن، کرپ و.. که ایستایی مناسبی داشته باشند به عنوان آستری استفاده میشود.

بکار گرفتن مناسب آستری جدا از افزایش ایستایی، استحکام و پوشش میتواند باعث زیبایی و خوش فرم شدن لباس دوخته شده شود، بنابراین انتخاب آستری مناسب در کیفیت تولید و زیبایی دوخت لباس نقش بسیار موثری خواهد داشت.

توزیع عمده آستری

تولید کننده‌گان و فروشنده‌گان محترم لباس، اگر نیاز به آستری های متنوع، با کیفیت و قیمت های رقابتی دارید، برای خرید عمده آستری میتوانید با مراجعه به لینک «تماس با ما» در انتهای صفحه با ما در ارتباط باشید، همچنین با استفاده از دکمه «ثبت درخواست تماس» پایین عکس محصول میتوانید توضیحات سفارش خود را برای ما ارسال نموده و منتظر تماس ما باشید..

امکان پیش خرید و واردات انواع پارچه نیز برای همکاران عزیز فراهم است..